Skatepark Gercenova má za sebou ďalšiu pohodovú akciu. Tentokrát sa TheChillstore.eu postaral o deň plný skateboardingu, grilovania a ako je jasné z názvu, tak aj chillu. Hneď zrána sa v skateparku zbehla lokálni OGs a prebehol rozjazd a prípravy na prvý contest do 16 rokov. Registrovali sa do neho chalani priamo z Bratislavy, ale aj Ivánky pri Dunaji a Žiliny.

Po ňom to pokračovalo bestrickom na transferi, kde sa najviac rozkrútila doska Tomášovi Brindzovi z Vest Koustu, ktorý ustál do perfektu nollie inward heel a odniesol si zaň dosku.

Neskôr počas manual bestricku sa ešte Matúš Mozola povenoval transferu a pre divákov a kameramana Pištu odišiel mimozemský 36flip až na zem. Absencia tieňa na manuálke najviac vyhovovala Jankovi Ondrejkovi, ktorý dokáže držať rovnováhu aj v extrémnom teple a vrátil nevídané manual combo.

Po takomto bohatom programe sa následne rozpálil gril, aby sa doplnila energia na najnáročnejšiu disciplínu dňa a to Speed&Time contest. Vietor do vlasov chytali najviac Braňo Moravčík a Matúš Mozola. Matúš zúročil roky odrážania na mongo a presvišťal skatepark na switch, za čo bol aj odmenený.

 

Vďaka sponzorom:

Antiz Skateboards
Charge skateboards
TheChillstore.eu
Vans

 

foto: Evička Vašíčková

video: Jozef Filkus

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here