Konečne sme sa všetci dočkali očakávanej spring session na Donovaloch, Hippin N Chillin. Chalani z Ridersparku opäť makali celý týžden, aby pre vás pripravili ten najlepší set-up plný neobmedzeních možností. V piatok prebehli posledné úpravy v snowparku za sprievodu krásneho slnečného počasia, dorazil Horsefeathers spolu s testovačkami dosiek Lobster a viazaní Switchbidings a na večer sa všetci presunuli do banskobystrického skateDEPA, kde sa odjazdila warm-up session pred sobotnajším hlavným programom, ktorú si všetci naplno užili.

My sme v sobotu vyrážali z východného Slovenska, kedy sme už počas cesty vedeli, že pekné počasie bude naďalej pokračovať. Po príchode do snowparku bolo už všetko v plnom prúde. Ľudia jazdili, hudba hrala, grill sa už pomaly zohrieval, stánok HF s doskami bol pripravený a dokonca bola aj pipa na pivo, za ktorú vďačíme Utrelovi. Peter Čaja mal už v ruke nachystanú kameru a Feyo foťák, mohla sa teda začať celodenná foto-video session. Už keď ste šli hore na vleku prvú jazdu videli ste, to čo si pre vás pripravili shapers a bolo niečo neskutočné.

Počas celého dňa padali veľké vraždy, ako napríklad keď Ryba nedoletel posledný gab-kicker a trafil hranu, alebo Zoltánov backtail 27 out z rúry cez gap, Janové 720 v neskutočnom štýle, Borisova 27 in 27 out do railu cez gap, Dušanov bs lip crailgrap a nechýbal ani Kobra style, Majlov grind frontflip out a veľa ďalšieho. Sobotu sme si naplno užili, keďže počasie bolo ako v Californii a slash ako má byť. Sme radi, že ste všetci prišli podporiť túto záverečnú akciu v Ridersparku a dúfam, že ste sa všetci poriadne zabavili. No a pretože nás čakala ešte nedeľná cesta do Tatranzskej Bialky na Easter Jam, tak sme bohužiaľ kalbu nedali. Vidíme sa v ďalšej sezóne.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here