Spolupráca Kaleidoscope Skateboards Co. a Horsefeathers s názvom “Sex Sells” je navrhnutá PJ Gustafssonom – profesionálnym snowboardistom, dlhoročným skaterem a starým kamarátom bratov Helgasonovcov. Halldór a Eiki Helgasonovi sú súčasťou Kaleidoscope Skatebord Co. rodiny už celú dekádu, takže keď sa PJe opýtali, či by nechcel vytvoriť colabo medzi Horsefeathers, Helgasons Brothers a jeho brandom Kaleidoscope, jeho odpoveď bola jednoznačne ÁNO!
PJ Gustafsson
“Poznám Halldóra a Eikiho už od tej doby, čo sa presťahovali do Švédska, kde študovali na snowboardovej strednej škole v Malungu. Keď som sa rozhodol odštartovať Kaleidoscope Skateboard Co., Halldór a Eiki boli prví, ktorí sa pridali.”

Kolekcia je inšpirovaná punkovým hnutím na počiatku 70. rokov vo Veľkej Británii a legendárnym londýnskym butikom SEX, ktorý prevádzkoval Malcolm McLaren a Vivienne Weswood. Tí sa špecializovali na oblečenie, ktoré vytváralo vzhľad vtedajšieho punkového hnutia. Design obchodu a oblečenia konfrontoval spoločenské sexuálne tabu tej doby. Tričká s pornografickými nápismi, nahými telami, polonahými kovbojmi, alebo maskou Cambridžského násilníka dosť šokovali vtedajšiu puritánsku spoločnosť.

KALEIDOSCOPE X HELGASONS SEX SELLS TEE T-SHIRT

Halldór Helgason
“Náš dobrý kámoš PJ podporoval mňa a Eikiho už od chvíle, kedy svoju značku Kaleidoscope založil, takže nemôžeme byť viac spokojní. Spolupráca medzi Horsefeathers a Kaleidoscope dopadla najlepšie!”
Eiki Helgason
“Som naozaj nadšený, že sme kolekciu Sex Sells vytvorili v spolupráci s Horsefeathers x Kaleidocsope. Kolekcia vyzerá veľmi pekne a všetkých určite bude baviť. Tak sa nechajme prekvapiť, či “SEX” naozaj “PREDÁVA””.

KALEIDOSCOPE X HELGASONS SEX SELLS DECK

Veľa skateboardových značiek používa dizajn polonahých alebo nahých žien a tématikou sexu, s tvrdením že “sex predáva”. Toto je tiež SEX, tak sa presvedčíme, že predáva!

///////////// Celú kolekciu nájdeš tu ///////////// 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here