So zimnou prestávkou prichádza opäť jedna z najväčších akcií tohto roka a to letný Big Air, ktorý otvára festivalu sezónu na Slovensku.
Počas druhého júnového víkendu sa v Kremnickom opustenom kúpalisko Katarínka odjazdí druhý ročník tejto súťaže, o ktorú sa postaralo O.Z. FRST CREW v spolupráci s Jagermeistrom. Môžete sa tešiť na plno noviniek a nebudú chýbať ani zahraniční jazdci! Interpretov vám budeme prinášať postupne, keďže ich je oproti minulému ročníku oveľa viac, ale na stagy v bazéne vám zahrá dokonca aj primátor mesta. Dokopy vystúpi 9 kapiel, štyria DJs a v posledný deň (nedeľu) si môžete vychutnať Brunch & Chill s FRST Crew, kamošmi a jazdcami,BAVM HangOver Challenge – preteky na Stand-Up Paddleboardoch o majstrovský titul. Samozrejme nebude chýbať ani snowboarding, freesking, wakeboarding, skimboarding, sup, slackline, skvelé jedlo, najlepšie drinky, detská zóna, slnko a voda. Kupalisko má obmedzenú kapacitu, takže kupuj lístok, ak si chceš užiť víkend plný extrémnych športov a koncertov! My tam určite nebudeme chýbať.

//////////// KUPUJ LÍSTOK ////////////

Program:
Piatok 7. 6. 2019 – od 15:00
NOISECUT
PARA
BILLY BARMAN
VYDRAPENÁ BUŽÍRKA PUNK SYSTEM

🕗Sobota 8. 6. 2019 – od 11:00
TUSTÉ BALETKY
HUDBA Z MARSU
ULTRAZVUK
SLOBODNÁ EURÓPA
CHIKILIKI TU-A
DJ BOBSAN
DJ YANKO KRÁL
DJ EKG

🕗Nedeľa 9. 6. 2019 – od 10:00
Brunch & Chill s FRST Crew, kamošmi a jazdcami
BAVM HangOver Challenge – preteky na Stand-Up Paddleboardoch o majstrovský titul

/////////////// FB EVENT ///////////////

//////////// OFICIÁLNA STRÁNKA ////////////

ZĽAVY:
Zľavnená Permanentka (Kremničania a okolie * / ZŤP* *) . 15,- EUR

Vstup pre deti od 0 do 14 rokov ZDARMA a len v sprievode rodiča alebo zákonného zástupcu staršieho ako 18 rokov s platnou vstupenkou a s dokladom o veku dieťaťa (ideálna je karta poistenca, ktorú by mal mať každý pri sebe).

*Nárok na zľavu majú obyvatelia obcí Kremnica, Krahule, Kremnické Bane, Lúčky, Nevoľné, Horná Ves, Dolná Ves, Bartošova Lehôtka, Kopernica, Kunešov, Ihráč.
**Nárok na zľavu je potrebné preukázať dokladom (OP – obyvatelia Kremnice a okolia / preukazom ZŤP) inak zľava nebude uznaná.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here