Mystic Sk8 Cup nebol vždy len o skateboardingu, ale aj o skvelej atmosfére, ku ktorej bez pochýb patria koncerty zahraničných kapiel. Na 25. ročníku, ktorý prebehne v dňoch 28. -30. júna 2019 tomu nebude inak. V piatok sa môžu návštevníci tešiť na kalifornských rebelov Ugly Kid Joey a v sobotu na poctivý hip-hop z New Jersey v podaní tria Lords Of The Underground. Na oba koncerty si môžete zakúpiť vstupenky aj samostatne za 350 Kč.

UGLY KID JOE / piatok, 28.6.2019
Chvíľu v nich budete počuť napríklad Red Hot Chili Peppers, ale potom sa oprie do gitary Klaus Eichstadt a všetko bude inak. Kapela, ktorá čerpala z hard rocku, grunge, skate-rocku alebo crossoveru, sa stala symbolom “cool” amerických gytaroviek, ktorá si ale nemusela na nič hrať. Ugly Kid Joe sa vykašlali na hudobnú kritiku, sústredili sa na seba a v hudbe odrážali svoj životný štýl, ktorý vychádzal zo skateboardvoej komunity. Keď si k tomu pridáte charizmu a hlas frontmana Whitfielda Crana, ktorý zaujal aj Ozzyho Osbourna alebo Def Leppard, máte vyhráno. Aj po 27 rokoch, ktoré uplynuly od vydania prvej platne s názvom Americas Least Wandes s hity Cats in the Cradle a Everything About You, sú stále kapelou, ktorej toto všetko môžete veriť od prvého do posledného riffu.

/////////////////// VSTUPENKY ///////////////////

///////////////// FB EVENT /////////////////

//////////////////// OFFICIAL WEB ////////////////////

“Everything About You”

“Cats In The Cradle”

 

LORDS OF THE UNDEGROUND / sobota, 29.6.2019
Jedna z najzásadneších kapiel v histórii rapu, ktorá vznikla v roku 1990 z podhubia hip-hopovej scény New Jersey, príde v plnej sile predviesť svoje najväčšie hity. Na scénu vtrhli v roku 1993, kedy prišli s debutovým albumom Here Come the Lords, ktorý obsahoval zároveň ich najväčší hit Chief Rocka a ďalšie 4 úspešné skladby, ktoré sa dostali do Billboard charts. Ani nie o rok neskôr vydávajú albu Keepers of the Fun s hitami Flor On a Tic Tok. Aj s päťročnou pauzou (1994-1999) nestratili L.O.T.U.G svojú poctivo dosiahnutú pozíciu na americkej hip-hopovej scéne a ich show patrí aj dnes k tomu najlepšiemu, čo môžete zo zlatej éry rapu počuť.

“Lords Of The Underground – Chief Rocka”

“Lords Of The Underground ft. Redman ‎- What I’m After”

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here