Peter Vrábeľ – seasons edit 2019/2020

0
Ako si si užil sezónu a kde si najviac jazdil?
Táto sezóna bola jedna z tých slabších. Začalo to veľmi sľubne v Martine, kde chalani vypeckovali najlepšiu akciu, akú som kedy jazdil. Veľké nakopnutie, no s podmienkami na jazdenie začiatkom zimy to bolo veľmi slabé. A to aj u nás na Orave, kde si zvykneme užiť ten sneh naplno. Podmienky nám nakoniec dopriali aspoň menšie radovánky, tak sme ako vždy s partiou postavili mini parčík v Oravskej Lesnej. Nieje to žiadne hrotenie v snowparkoch, ale aspoň jazdíme .


Snowpark ste si tohto roku postavili na kolene, kto bol iniciátor a ako sa vám tam jazdilo?
Iniciátormi sme boli ja s mojím švagríkom, ktorému by som chcel touto cestou aj poďakovať za neskutočnú podporu pri jazdení. Jazdilo sa vždy fajn. Je to iný pocit, ako keď človek príde do snowparku a má všetko perfektne upravené. Prídeme do parčíku a prvé čo tam musíme je hodinku zamakať, aby sme si pojazdili, keďže vždy je čo prerábať.

Si už otec. Zmenil sa ti aj postoj k jazdeniu či stále pušuješ čo to dá.
Áno, najšťastnejší tato . Mám doma najlepšie žienky, ktoré ma podporujú v tom čo mám rád a zároveň aj držia pri zemi. Určite to už nie je také, ako keď som nemal žiadne záväzky, (začal som nosiť prilbu ) ale stále ma to baví a asi ešte aj dlho bude baviť. Netreba dávať double corky, stačí byť s partiou a hecovať, aj keď skok nemá 10m table.Čo ti chýba na Slovenskej SNB scéne?
Asi nič , chalani majú super progress. Taktiež akcie sa rok čo rok zlepšujú a zväčšujú. Už len ťahať mládež k snowboardingu nejakými lokálnymi akciami. Podobne ako je to v Čechách.

Čo robíš mimo snb?
Snb je asi najlepší šport. Úplne pri ňom vypnem, no rád si pojazdím na BMXke a skate. Taktiež hrávam aktívne volejbal, takže sa v tom zhone stíham venovať dosť veciam, čo je super.

SHARE
Previous article5×3 Matej Nedorolík
Next articleSHRED ep.01/2020

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here