Summertime 2019

0
Z dieľne renomovaného kameramana Miloša O. vyšlo prvé skejt video Summertime 2019. Sme radi z jeho počinu. Sám autor Miloš nám niečo k tomu napísal:
V lete som travil týždeň na Slovensku, tak reku že natočíme edit jelikož skateparky už nie su to čo bývali. Týmto editom sa sám zaradzujem medzi velikánov svk sk8 kinematografie po bok mien ako Pišta, Momo, Durie a Teo. Odteraz planujem žiť celebrity life na YouTube. Video sme točili s budgetom okolo 20 tis. E v prestížnych lokalitách v Nórsku a na Slovensku: Spišská Nová Ves a Prešov. Natáćanie v lokalite domu smútku v Markušovciach nám znemožnil lokálny aktivista dôchodca, ktorý sa nám vyhražal a chcel nás aj napadnúť za čo mu patrí fuck off. Chceš byc vyparobčený? Pre túto sezónu teda oficialne oznamujem, že končím s výstavbou skateparkov a venujem sa full time produkcii videi a pašovaniu heroinu z rakúska po vzore Borisa Kollára. Máme naplanované politicko skateboardové videá pre tých v zelených tričkách, last trick bude mat Robert Fico.
Jazdia: Jonatan Hakatan, Pawel Malarowski, Frederik Ľupták, Peter Mrovčák, Maroš Bukový, Peter Čaja, Jozef Kalafut, Ghetto Gangsters, Adam Frk.
SHARE
Previous articleCrew Battle 2020
Next articleGercenka fellaz vol.2

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here