Po dlhej dobe sme si pre vás pripravili ďalšiu súťaž v spolupráci so značkou Antiz skateboards, v ktorej stačí správne odpovedať na otázky v dotazníku a môžeš vyhrať jednu z dvoch dosiek z novej kolekcie. Dátum vyhlásenia bude 20.11.2018.

Francúzska značka Antiz skateboards sa prvýkrát dostala na pulty skateshopov už v roku 2002, kedy sa partia milovníkov streetového skateboardingu spojila a vytvorila novú značku, ktorá si začala raziť svoje meno nielen v Európe. Za zrodením Antizu stoja mená vtedajších “európskych profíkov” Hugo Liard, Julian Dykmans a Julien Bachelier. Cesta značky bola od samého začiatku odlišná a často sa označovala za európsky ZERO.

Postupom času sa značka vypracovala natoľko, aby svoj tím rozšírila po celej Európe. Od roku 2012 je PRO v tíme antiz aj zvolenčan Peter Molec, ktorý prvýkrát priniesol značky Antiz aj na náš trh – a úspešne odštartoval jej predaj. Dizajny dosiek Antiz sú vždy originálne a často využívajú 3D efekt tlače, alebo matné dizajny ktoré vyzerajú dokonalo. Ak máš rád kvalitný skateboarding a šialené dizajny, ktoré len tak na každom rohu neuvidíš je Antiz tá pravá voľba pre teba! Tieto produkty nájdeš na TheChillstore alebo Darkslide.

//////////////// TheChillstore.eu ////////////////

//////////////// Darkslide.cz ////////////////

 

SHARE
Previous articlePanda Patrol: Episode 6. Enzo
Next articleTampa Am 2018 / finals video

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here